Realitní kanceláře: Kvalita služeb samozřejmostí

Doba, kdy stačilo seznámit kupujícího s prodávajícím a předat klíče od nemovitosti, je už dávno za námi.

 

Realitní profesionálové se v současnosti předhání nejen v rychlosti prodeje či realizaci pronájmu, ale také v nabídce poskytovaných služeb. Stěhování, sepsání formuláře k podání přiznání daně z nabití nemovitosti, vyhotovení průkazu energetické náročnosti budov, ale také zajištění úklidu, malování či stavebních úprav. Ano, i takové služby již poskytují vybrané realitní kanceláře.


Na prodej nemovitosti má vliv nejen dobře míněná rada, ale také konkrétní řešení daného problému. Samotnou rychlost prodeje může ovlivnit třeba jen pěkně posekaný trávník před domem či opravený výplň plotu. Ano, jde možná jen o detaily, jenže právě tyto maličkosti mají v době velké konkurence čím dál větší význam.

více zde

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.