Pronájem skladovacích prostor v novostavbě bytového domu na nábř. PFB v Přerově

Id. inzerátu: N00290

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu skladovací prostor o výměře 17 m2 v přízemí novostavby polyfunkčního domu v Přerově, na nábř. Protifašistických bojovníků. Vytápění v domě centrální, zálohy na energie v ceně v nájmu, vratná jistota pronajímateli ve výši 3.400,- Kč. V suterénu budovy je k dispozici i další sklad o výměře 21,4 m2. Budova se nachází v atraktivní lokalitě centra města, s veškerou vybaveností i dostupností. Pro prohlídku neváhejte kontaktovat makléře nabídky.

Základní informace

Adresa:nábř. Protifašistických bojovníků, PřerovPlocha kanceláří:17 m2Druh objektu:cihlováStav objektu:velmi dobrýDruh prostor:SkladovacíUmístění objektu:centrum obceElektřina:Elektro - 230 VVoda:Voda - dálkový vodovodTopení:Ústřední - dálkovéEnergetická náročnost budovy:D - Méně úspornáEnergetický ukazatel
podle vyhlášky:
č. 78/2013 Sb.
Cena:1 700 Kč
za měsíc
Poznámka:cena vč. energií

Lenka Zapletalová
603559778
lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.