Prodej pozemku 401 m2 s chatou v Přerově - Žeravicích

Id. inzerátu: N00328

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi zahradu ve velmi oblíbené rekreační oblasti v přerovské části Žeravice, pouhých 7 km od Přerova. Celková výměra pozemku 401 m2 ve vlastnictví, v užívání navíc přilehlý pozemek nad chatou o výměře 199 m2, který je ve vlastnictví města s možností odkupu. Chata o zastavěné ploše 21 m2 je v původním stavu, určena ke kompletní přestavbě, umístěna ve svahu s upraveným terénem při vstupu. Na pozemek se vzrostlými keři a jehličnany přivedena elektřina, příjezd po obecním pozemku. Krásné klidné prostředí u lesa se snadnou dostupností z města.

Základní informace

Adresa:PřerovCelková plocha:401 m2Druh pozemku:zahradaInženýrské sítě:elektřinaCharakter okolní zástavby:rekreačníUmístění objektu:polosamotaKomunikace:neupravená
Cena:210 000 Kč
za nemovitost
Poznámka:cena vč. provize RK a právních služeb

Lenka Zapletalová
603559778
lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.