Prodej městského domu, nám. ČSA, Šternberk

Id. inzerátu: N00376

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi historický cihlový městský dům v centru města Šternberk, náměstí Československé Armády, který je vhodný jak pro rodinné bydlení spojené s podnikáním, tak pro firmy, které potřebují větší kancelářské prostředí (advokátní kanceláře, projektanti apod.), nebo služby (kosmetika, kadeřnictví, masáže, vinotéka). V přízemí (1. NP) se nachází komerční prostory o užitné ploše 130 m2, kdy dominantou celého přízemí jsou klenuté stropy. Z chodby je přístup do sklepů, které jsou suché a rozlehlé, dále pak přístup do dvora. V prvním patře (2.NP) se nachází bytová jednotka 3 + kk (+ menší šatna) o užitné ploše 130 m2, která je rovněž vhodná pro podnikání (vytvoření kanceláří se zázemím). Kuchyně je plně vybavena: kuchyňská linka přibližně z roku 2008 ve tvaru "U", kdy součástí zůstává varná deska, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, trouba, pračka. V celém domě jsou dřevěné podlahy, keramická dlažba nebo dlažba z břidlice. Elektřina je v přízemí již v mědi, v patře v hliníku, mimo kuchyň, která musela být vyměněna díky kuchyňským spotřebičům. V domě se nachází dva elektroměry, jeden s nočním proudem. Plyn má jeden rozvod, voda městská, studna na pozemku, ale není využívána, je zasypaná. Odpady a rozvod vody převážně v plastu. Okna do dvora jsou plastová, do ulice dřevěná kastlová (památkově chráněné území). Střecha jak domu, tak přístavku ve dvoře je hliníková. Ve 3.NP je možnost vybudovat z půdy další exklusivní půdní vestavbu. Na dům navazuje dvůr o výměře 172 m2, a také dílna a garáž. V roce 2008 proběhla v domě kompletní rekonstrukce: podlahy, omítky, stropy, rozvody elektřiny, vody, odpadů, plastová okna do dvora, čelní strana původní kastlová okna po renovaci, střecha a fasáda z čelní strany. Měsíční náklady za energie pro celý dům cca 5 000 Kč (elektřina, plyn), voda dle skutečné spotřeby placena čtvrtletně. V případě zájmu o více informací či prohlídku domu volejte ---.

Základní informace

Adresa:ČSA, ŠternberkPoloha objektu:řadovýDruh objektu:cihlováStav objektu:velmi dobrýPočet podlaží v objektu:2Typ domu:patrovýZastavěná plocha:260 m2Užitná plocha:260 m2Plocha parcely:404 m2Plocha zahrady:172 m2Umístění objektu:centrum obceElektřina:Elektro - 230 VVoda:Voda - dálkový vodovodPlyn:PlynovodTopení:Ústřední - dálkovéOdpad:KanalizaceEnergetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná
Cena:4 120 000 Kč
za nemovitost
Poznámka:cena vč. provize RK a právních služeb, plus daň z nabytí nemovitých věcí

Lenka Zapletalová
603559778
lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.