Pronájem kanceláře 16 m2 nám. T. G. Masaryka Přerov

Id. inzerátu: N00414

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu kancelář v centru Přerova, na nám. T. G. Masaryka. Kancelář o výměře 16 m2 situována ve 3. patře administrativní budovy s výtahem, přímo u schodiště, pronajímá se bez vybavení (v ceně nájmu lze využít starší nábytek). Možnost pronájmu vedlejšího prostoru cca 10 m2, např. pro sklad. V budově na tomto podlaží jsou k dispozici také propojené 2 až 3 kanceláře, vždy každá o výměře 16 m2. Sociální zařízení na patře po právě provedené vkusné rekonstrukci, k dispozici i kuchyňka, v domě výtah. Energie cca 500,- Kč/měs., vratná jistota pronajímateli ve výši 10.000,- Kč.

Základní informace

Adresa:nám. T. G. Masaryka, PřerovPlocha kanceláří:16 m2Druh objektu:panelováStav objektu:dobrýDruh prostor:KancelářeUmístění objektu:centrum obceElektřina:Elektro - 230 VVoda:Voda - dálkový vodovodTopení:Ústřední - dálkovéEnergetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná
Cena:2 900 Kč
za měsíc
Poznámka:+ energie 500,- Kč/měsíc

Lenka Zapletalová
603559778
lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.