Prodej zahrady 376 m2 v oblíbené rekreační lokalitě Chropyně

Id. inzerátu: N00458

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi udržovanou zahradu s útulnou chatkou v oblíbené rekreační oblasti u Zámeckého rybníka v Chropyni, pouhých 8 km od Kroměříže. Na zahradě o výměře 361 m2 je chatka se zastavěnou plochou 15 m2. Chatka je podsklepena, s praktickou teráskou, v obytné místnosti nové podlahy. Před chatkou vydlážděná teráska pro posezení, na zahradě kůlna na nářadí, pumpa a suché WC. Pozemek s celkovou výměrou 376 m2 je oplocen. Na pozemek přivedena elektřina, užitková voda dostupná z přilehlého ramene Malé Bečvy, příjezd po zpevněné cestě ve spoluvlastnictví. Krásné klidné prostředí u lesa a rybníků.

Základní informace

Adresa:ChropyněCelková plocha:376 m2Druh pozemku:zahradaInženýrské sítě:elektřinaCharakter okolní zástavby:rekreačníUmístění objektu:okraj obce
Cena:0
Poznámka:cena na vyžádání

Lenka Zapletalová
603559778
lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.