Prodej zahrady 799 m2 s chatkou v oblíbené rekreační lokalitě na okraji Radvanic

Id. inzerátu: N00467

Popis nemovitosti

Nabízíme ke koupi krásnou zahradu se zahradním domkem v klidné rekreační oblasti u Radvanic ve směru na obec Veselíčko, pouhých 9 km od Přerova. Pozemek s celkovou výměrou 799 m2 se nachází uvnitř oploceného uzamykatelného areálu s devíti udržovanými parcelami s chatkami. Zahrada osázena ovocnými stromy (jabloně, švestky, meruňka) a okrasnými jehličnany. Chata se zděnými základy o zastavěné ploše 16 m2 kompletně podsklepena, ve spodním podlaží obytná část s kuchyňkou, suché WC, v podkroví spací část. Za chatou kůlna na nářadí a zahradní techniku, která je součástí prodeje, stejně jako i vybavení chaty. Na pozemek přivedena elektřina, příjezd po zpevněné cestě ve spoluvlastnictví, parkování možné na vlastním pozemku. Součástí prodeje zároveň podíl 1/9 na pozemku přes cestu, ve vzdálenosti cca 120 m od chatky, viz foto s pumpou. Studna společná všem devíti zahrádkářům na tomto pozemku v poslední době není využívána. V jednání přivedení obecního vodovodu. Krásné klidné prostředí u lesíka, oblíbená lokalita pro cyklovýlety. Jde o ideální místo pro odpočinek, srdečně Vás zvu na prohlídku.

Základní informace

Adresa:RadvaniceCelková plocha:799 m2Druh pozemku:zahradaInženýrské sítě:elektřinaCharakter okolní zástavby:rekreačníUmístění objektu:polosamota
Cena:480 000 Kč
za nemovitost
Poznámka:cena vč. provize RK a právních služeb

Lenka Zapletalová
603559778
lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.