Pronájem dvoupodlažního domu 5+2 centrum, Přerov

Id. inzerátu: N00491

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nadstandardní dvoupodlažní dům se zahradou v centru Přerova, na Horním náměstí, s možností využití pro kanceláře i ubytování. Kompletně rekonstruovaný dům s pěti pokoji, dvěma kuchyněmi, dvěma koupelnami, s několika šatnami a komorami lze užívat i se zahradou a terasou s pergolou za domem. Kuchyně v hlavní obytné části vybavena veškerými spotřebiči, druhá kuchyně je v přízemí a na terase za domem je prakticky umístěná další kuchyňská linka. V pokojích postele, skříně či komody, vybavení obývacího prostoru a jídelny je taktéž k dispozici, stejně jako pračka v technické místnosti. Vytápění plynovým kotlem, záloha na energie (voda, plyn, elektřina) cca 5.000,- Kč měsíčně, vratná jistota pronajímateli ve výši jednoho nájemného. Celková plocha pozemku 853 m2, zastavěná plocha cca 300 m2, užitná plocha domu cca 500 m2. Parkování možné na nájezdu před domem. Nemovitost vhodná pro bydlení, i jako reprezentativní sídlo firmy s alternativním využitím prostor pro kanceláře. PENB prozatím nebyl dodán, proto je uvedena třída G.

Základní informace

Adresa:Horní náměstí, PřerovCelková plocha:500 m2Počet podlaží:2Druh objektu:cihlováStav objektu:velmi dobrýÚčel budovy:JinýUmístění objektu:centrum obceElektřina:Elektro - 230 VVoda:Voda - dálkový vodovodTopení:Ústřední - plynovéEnergetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná
Cena:35 000 Kč
za měsíc
Poznámka:plus energie

Lenka Zapletalová
603559778
lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.