Pronájem kanceláří 80 m2 v Přerově, ul. Č. Drahlovského

Id. inzerátu: N00515

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu atraktivní kancelářské prostory o celkové výměře 80 m2 v širším centru Přerova, na ul. Č. Drahlovského. Prostory situované ve zvýšeném přízemí sestávají ze dvou kanceláří se samostatnými vstupy (plocha 25,8 m2 a 20,4 m2), kuchyně s novou linkou, předsíně, skladu, toalety a balkonu. Kanceláře se pronajímají s kvalitním vybavením, novými žaluziemi, koberci i osvětlením. Vytápění ústřední, záloha na energie (teplo, voda, elektřina, úklid spol.prostor) cca 2.500,- Kč/měs, vratná jistota pronajímateli ve výši dvou nájmů. Prostory prošly zdařilou rekonstrukcí, připraveny k okamžitému užívání, vhodné pro advokátní, poradenské, účetní či stranické kanceláře, možno pronajmout je také samostatně s využitím společných prostor. Kancelářské prostory na skvělé adrese jsou k dispozici ihned. PENB prozatím nebyl dodán, proto je uvedena třída G.

Základní informace

Adresa:Č. Drahlovského, PřerovPlocha kanceláří:46 m2Druh objektu:cihlováStav objektu:velmi dobrýDruh prostor:KancelářeUmístění objektu:centrum obceTopení:Ústřední - plynovéEnergetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná
Cena:9 900 Kč
za měsíc
Poznámka:+ energie cca 2.500,- Kč/měsíc

Lenka Zapletalová
603559778
lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.