Pronájem kanceláře 20 m2 v Přerově, ul. Č. Drahlovského

Id. inzerátu: N00513

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu atraktivní kancelářské prostory v širším centru Přerova, na ul. Č. Drahlovského. Jde o kancelář o výměře 20,4 m2, situovanou ve zvýšeném přízemí domu na skvělé adrese. Kancelář se pronajímá se základním kvalitním vybavením, novými žaluziemi, kobercem a osvětlením, k dispozici je prostorná kuchyně s novou linkou, sklad, toaleta a balkon. Celková plocha užitná plocha 54 m2. Vytápění ústřední, záloha na energie (teplo, voda, elektřina, úklid spol.prostor) cca 1.300,- Kč/měs., vratná jistota pronajímateli ve výši dvou nájmů. Prostory prošly zdařilou rekonstrukcí, připraveny k okamžitému užívání, vhodné pro advokátní, poradenské, účetní či stranické kanceláře. PENB prozatím nebyl dodán, proto je uvedena třída G.

Základní informace

Adresa:Č. Drahlovského, PřerovPlocha kanceláří:20 m2Druh objektu:cihlováStav objektu:velmi dobrýDruh prostor:KancelářeUmístění objektu:centrum obceElektřina:Elektro - 230 VTopení:Ústřední - plynovéEnergetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná
Cena:5 900 Kč
za měsíc
Poznámka:+ energie cca 1.300,- Kč/měsíc

Lenka Zapletalová
603559778
lenka.zapletalova@azuroreality.cz

Hledáš bydlení?

Zadej město nebo ulici:

Novinky, aktuality

Reality bez rizika

Množství nešťastníků, kteří se obrátili na Asociaci realitních kanceláří České republiky, a většinou, když už bylo pozdě, toto sdružení motivovalo k vytvoření stránek s důležitými informacemi pro spotřebitele.

Investiční byt: Způsob jak uložit a zhodnotit své úspory

Kdo by se nechtěl stát rentiérem s pravidelným měsíčním příjmem bez práce? Představa trvalého zajištění včetně důchodu je krásná, ale investovat je třeba vždy s rozmyslem.