Prohlížíte si realizovanou nabídku. Více z výběru realizovaných zakázek naleznete zde.
Zobrazit vlastní web nemovitosti

N00703 | Exkluzivní bydlení v Peci pod Sněžkou G

Pec pod Sněžkou
Prodáno

Nabízíme ke koupi originální luxusní novostavbu rodinného domu v samotném srdci Krkonoš, v malebné Peci pod Sněžkou.

Stavba dokončená v roce 2016 je situována v oblasti Velká Pláň, svažitém území v nadmořské výšce 860 m n.m. Samostatně stojící dům na pozemku o výměře 5257 m2 s vlastní příjezdovou cestou má tři podlaží s užitnou plochou 320 m2. Nabízí dispozici 4+kk, suterén s odpočinkovou zónou, terasu, kryté stání a sklad.

Vstup do domu je řešen ze severní strany do zádveří se vstupy do obytného prostoru a suterénu. Obytný prostor je rozdělen na obývací zónu, jídelnu a kuchyni. Terasa se vstupem z obývací části skýtá úžasný výhled, který se ovšem nabízí z jakéhokoliv místa v celém přízemním podlaží. Na terasu je přístup též z venkovního ochozu. Obývací prostor je od jídelní části oddělen plynovým krbem. Do nejmenšího detailu promyšlená špičková kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči zn. Miele a Bora. V přízemí nechybí koupelna se sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC, technická místnost.

V patře přístupném po pohodlném schodišti ke galerii s knihovnou jsou tři ložnice, šatna a centrální koupelna s vanou, sprchovým koutem, dvěma umyvadly, a WC je zde oddělené.

Suterén je koncipován jako relaxační zóna s vestavěnou vířivkou, saunou, sprchovým koutem, vybaven je dále alternativně krytým barem s lednicí a dřezem. Navazující lyžárna se skladem pro údržbu je přístupná zároveň i zvenčí z jižní strany domu.

Kryté parkovací stání přiléhá k západnímu štítu domu, dostatečná plocha pro parking je pak i před vstupem.

V domě jsou použity špičkové materiály, technologie a vybavení v nejvyšším nadstandardu, který poskytuje maximální komfort a uspokojí i ty nejnáročnější požadavky či očekávání. Veškeré baterie zvoleny podomítkové, sanita v jedinečném designu, podlahy plovoucí dřevěné nebo v keramice s podlahovým topením, vše v nejvyšší kvalitě.

Dům je zděný, založený na železobetonové desce a pasech se železobetonovými monolitickými konstrukcemi a schodišti. Střecha má vaznicový dřevěný krov doplněný ocelovými nosnými rámy. Střešní krytina je z titanzinkového falcovaného plechu, stejně tak severní fasáda domu, ostatní stěny domu jsou opatřeny dřevěným provětrávaným obkladem z cedrového dřeva. Terasa vynesena na třech ocelových sloupech.

Užitná plocha domu 320 m2, zastavěná plocha 144 m2, včetně přístřešků 212 m2, celková výměra parcely 5257 m2.

Klidné městečko pod nejvyšší horou ČR se mění v moderní lyžařské středisko, které kromě sjezdařských tratí nabízí možnosti pro běžkaře, skialpinisty a vyznavače horské turistiky. V létě lze využít nepřeberně turistických tras, cyklostezek, lanového parku, bobovou dráhu a další atrakce.

Nevšední a originální dům uprostřed přírody pro náročné klienty a vášnivé lyžaře, kteří ocení nadčasový design, špičkové materiály, praktické dispoziční řešení a soukromí na jedinečném pozemku v jedinečné lokalitě.

 • Poloha objektu:samostatný
 • Druh objektu:cihlová
 • Stav objektu:novostavba
 • Počet podlaží v objektu:3
 • Typ domu:patrový
 • Zastavěná plocha:144 m2
 • Užitná plocha:320 m2
 • Plocha parcely:5257 m2
 • Umístění objektu:polosamota
 • Voda:Voda - dálkový vodovod
 • Topení:Ústřední - plynové
 • Odpad:Kanalizace
 • Energetická náročnost budovy:G - Mimořádně nehospodárná


Prodávající makléř

Penelope

Lenka Zapletalová

Kontaktní formulář