N00764 | Prodej zahrady 1388 m2 Přerov, Předmostí

Přerov
1 100 000 Kč (za nemovitost)
cena včetně provize RK a právních služeb

Nabízíme ke koupi skvělou zahradu s malým zahradním domkem v oblíbené zahrádkářské kolonii Staré rybníky v lokalitě mezi přerovskými městskými částmi Předmostí a Dluhonice. Zahrada o celkové výměře 1388 m2 je mírně svažitá a oplocená.

Zděný zahradní domek se zastavěnou plochou 19 m2 je podsklepený a určený k rekonstrukci. Na pozemku dostatek vody pro zřízení studny, nebo lze využít stávající nádrže pro svod spodních vod. Elektřina rozvedena do chatky, příjezd po zpevněné obecní cestě (částečně i přes pozemek ve vlastnictví ŘSD) je možný až na samotnou zahradu. V plánu je vybudování příjezdové komunikace k zahradám podél jejich severní hranice. Z jižní strany je možný pohodlný vstup po obecní cestě a následně přes pozemek rybářského svazu.

Na pozemku je možnost výstavby rekreačního objektu, plocha pozemku je ideální pro takřka neomezené využití pro pěstitele a zahrádkáře, je zde prostor například i pro zřízení jezírka atp. Na zahradě jsou nyní menší záhonky se zeleninou, ovocné stromy i jehličnany, vysazeno i několik mladých ovocných stromků.

Pozemek nabízející maximum soukromí, v lokalitě s právě probíhající revitalizací rybníků, a plánem vytvoření odpočinkové zóny především pro obyvatele nedalekého sídliště, zvu Vás na prohlídku.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.

  • Celková plocha:1 388 m2
  • Druh pozemku:zahrada
  • Inženýrské sítě:elektřina
  • Charakter okolní zástavby:rekreační
  • Umístění objektu:okraj obce


Prodávající makléř

Penelope

Lenka Zapletalová

Mobil: 603559778

Kontaktní formulář